top of page
gustomatic_logo1.jpg

ALWAYS FRESH, ALWAYS DELICIOUS

For GUSTOMATICs, you can contact us both Retail and Corporate. We look forward to hearing from you to be able to provide perfect service 24/7.

RETAIL

With GUSTOMATICs that will be installed in convenient and easily accessible areas in plazas and large workplaces and will serve 24/7, we aim to ensure that your employees reach daily and fresh meals at superior hygiene standards.

 

In GUSTOMATIC devices, you can find our products consisting of salads, sandwiches, wraps and desserts suitable for every taste and preference. You can make your payments with all credit cards, company meal cards and cash payment options, and you can add different payment options if you wish.

shutterstock_401839390_edited.jpg
CORPORATE

Thanks to GUSTOMATIC, which will serve in the large meeting room and foyer areas or on your meeting floors, we facilitate the treats in your meetings and invitations, and add value with our always fresh and delicious products.

 

You have the option of offering the products offered by GUSTOMATIC to your guests, either paid or free of charge.

Screenshot (3)_edited.jpg

Gustomatic
Mikro Market

Devir çalışanlara, kendilerini daha enerjik ve özgür hissedecekleri, esnek bir çalışma ortamı sunma devri. Ofislerde yenilik rüzgarları estirme zamanı.. Yeni döneme, herkesin çok beğeneceği, kolayca benimseyebilecekleri, esnek ve özgürlük vaat eden, keyifli bir ortamda, yenilikçi bir düzenle başlamaya ne dersiniz? Gustomatic hepsini ve fazlasını bir arada sunuyor.

 

Yeni konseptimizde sıcak yemek, sandviç, zeytinyağlı, salata ve tatlı seçeneklerinin yanına sağlıklı atıştırmalıklar ile sıcak ve soğuk içecek seçeneklerini de ilave ettik. Yetmedi, yanına self-servis alanı ile ısıtma modülü ekledik.

Gustomatic’ler şimdi daha dolu, daha fazla seçeneğe sahip, üstelik hem sağlıklı, hem de leziz.  Gustomatic’lerden ürün almak da çok kolay. Dileyen herkes, kredi kartı, yemek kartları, ya da alternatifli ödeme yöntemleri ile entegre çalışan Gustomatic’lerden 7/24, dilediği ürünlere ulaşabilir. Mikro Market konseptinde hizmet veren Gustomatic’lere, ilave modüller sayesinde, maske, kitap, hatta pratik bakım seti gibi ürünler de eklenebiliyor.

 

Sıra beklemeden, zaman kaybetmeden, öğün atlamadan, ihtiyacınız olan her şeye, hızla ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Koyu Yeşil Kağıt Yapıları
OFİSTE YENİLİK RÜZGARLARI
 

Bir ömür gibi geçen ayların ardından, pandeminin azalması ile ofislere dönüş hızlandı. Ama bu süre içinde pek çok şey değişti ; Ofilere sığamaz olduk, çalışma, toplantı, dinlenme ve yemek alışkanlıklarımız dahi eskisi gibi değil. Uzun süre evde çalışan personeli artık masa başında çalışmak mutlu etmiyor.

 

Devir çalışanlara, kendilerini daha enerjik ve özgür hissedecekleri, esnek bir çalışma ortamı sunma devri. Ofislerde yenilik rüzgarları estirme zamanı..

Gelin yeni döneme, yenilikçi bir düzenle başlayalım; Çalışanlarınızı çok beğenecekleri ve kolayca benimseyebilecekleri, esnek ve özgürlük vaad eden, keyifli bir ortamda karşılayalım.  

bottom of page